Hakkımızda

Biz Kimiz?

   Sleep People 1976 yılında kurulan ve günümüzde halen hizmet veren Mitsan Makine AŞ markasıdır. 1976 yılından bu güne Mitsan Sünger, Felteks Keçe, Sleep&Bed Yatak markalarımızdan elde edilen bütün üretim tecrübelerimiz sonucunda ortaya çıkan Sleep People markasının dünya standartlarında ki kalitesi ile tanışıyorsunuz. 2015 yılında kurulan Sleep People markası gücünü yatak materyallerinin tamamını kendi bünyesinde üreten Mitsan Group şirketlerinden almaktadır.

   Kendi enerjisini üreten son teknoloji tesislerinde toplam 126.000 metrekare kapalı üretim sahasına sahip olan Sleep People fabrikadan tüketiciye direkt satış sayesinde yüksek kaliteyi en uygun fiyata temin etmenizi sağlıyor. Türkiye’de bütün online satış platformlarında da en çok tercih edilen markalardan biri olan Sleep People ürünleri kapınıza roll pack paket teknolojisi ile geliyor ve tüm ürünler koşulsuz iade özelliğine sahiptir.

   Sleep People koleksiyonunda Bamboo Yatak, Visco Yatak, Bamboo Yastık, Bamboo Bebek Seti, Bamboo Bebek Yatağı ve daha bir çok uyku ürünününe üretici fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Aynı gün içinde kargolanan ürünlerimiz hızlı kargo seçeneği ile olabilecek en kısa sürede kapınıza gelecek, memnun kalmamanız durumunda koşulsuz olarak iade alınacaktır.

Şimdi Sleep People ile tanışın ve uykunuzu alın…

İyi Alışverişler