İade ve Cayma Hakkı

GENEL

  1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz taktirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargoya teslim edilir ?

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Üyelik bilgileriniz üzerinden size kargo süreci bilgilendirmesi yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 

 

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir. Gönderi yapıldığında size sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Kargo ücreti bize aittir.

 

 

CAYMA HAKKI:

 
ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, Satıcıya iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

 

 CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 
Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ya da ürün ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

 

 

İADE VE DEĞİŞİM HAKKININ KULLANILMASI:  

 
Ürünlerin iadesi ve değişimi için ürüne ait faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Ürün iadesi ve değişimi için kargoya teslim edilmeden önce naylon ambalajın içerisine yerleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade ve değişim talebi kabul görmeyecektir.

 

GARANTİ KOŞULLARI

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Yataklarımızda çökme ya da yay çıkması gibi durumlarda garanti devreye girer.  Ürünün garanti kapsamında değerlendirilmesi için mutlaka Firmamıza gönderim sağlanması ve incelenmesi gerekmektedir.